رئیس کمیته امداد بخش نیر گفت: خیران نیری در اعیاد سعید قربان و غدیر خم 330 میلیون تومان در قالب نذر و قربانی در این اعیاد به نیازمندان کمک کردند، 20 میلیون تومان کمک‌ها به‌صورت نقدی و 310 میلیون تومان به‌صورت غیر نقدی بوده است.

به گزارش یزدفردا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد: رئیس کمیته امداد بخش نیر گفت: خیران نیری در اعیاد سعید قربان و غدیر خم 330 میلیون تومان در قالب نذر و قربانی در این اعیاد به نیازمندان کمک کردند، 20 میلیون تومان کمک‌ها به‌صورت نقدی و 310 میلیون تومان به‌صورت غیر نقدی بوده است.

محمدباقری با اشاره به رشد 80 درصدی نذورات مردمی در عید سعید قربان و عید سعید غدیر خم، گفت: خیران نیری در اعیاد سعید قربان و غدیر خم 330 میلیون تومان در قالب نذر و قربانی در این اعیاد به نیازمندان کمک کردند، 20 میلیون تومان کمک‌ها به‌صورت نقدی و 310 میلیون تومان به‌صورت غیر نقدی بوده است.

وی افزود: طی این مدت گوشت قربانی 95 رأس گوسفند و همچنین 750 سبد معیشتی به کمک خیران تهیه و در بین نیازمندان بخش نیر توزیع شد.

رئیس کمیته امداد بخش نیر تصریح کرد: 20 هزار پرس غذای گرم نیز در این اعیاد طبخ و در بین مددجویان و نیازمندان منطقه نیر توزیع شد، غذاهای طبخ شده در محیطی بهداشتی و با رعایت شیوه‌نامه‌ها و پروتکل‌های بهداشتی طبخ و بسته‌بندی و توزیع شد.

  • نویسنده : یزدفردا
  • منبع خبر : خبرگزاری فردا