زمان : 29 شهریور 1400 - 09:05
شناسه : 168031
بازدید : 2832
جلسه مشترک مدیران اداره کل نوسازی مدارس با روسای آموزش و پرورش تفت و نیر جلسه مشترک مدیران اداره کل نوسازی مدارس با روسای آموزش و پرورش تفت و نیر

به گزارش یزدفردا: جواد ذاکر مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان یزد در این رابطه گفت: با توجه به اینکه در آستانه آغاز سال تحصیلی قرار داریم جلساتی را به صورت جداگانه با روسا و مدیران مناطق و نواحی آموزش و پرورش استان برگزار کرده ایم تا علاوه بر بررسی پروژه های در دست اجرای هر منطقه نسبت به رفع مسائل و مشکلات فضاهای آموزشی به اتفاق نظر برسیم.

وی ادامه داد: تلاش میکنیم تا مسائل و مشکلات مدارس را که از نظر اعتبار و هم از نظر زمان ممکن باشد مرتفع سازیم تا انشاء الله در صورت بازگشایی احتمالی مدارس در مهر یا آبان مشکل خاصی وجود نداشته باشد.

مدیرکل نوسازی مدارس خاطر نشان ساخت: تعامل و همکاری مدیران نوسازی مدارس با مدیران و روسای آموزش و پرورش در پیشبرد امور و ساماندهی مسائل و مشکلات تاثیر گذار خواهد بود.

ذاکر در پایان گفت: در این جلسه که با حضور روسای آموزش و پرورش تفت و نیر برگزار شد تمام مسائل و مشکلات پیش رو بررسی و در مورد آنها بحث و تبادل نظر صورت گرفت و مقرر شد مواردی که مقدور باشد تا قبل از آغاز سال تحصیلی ساماندهی شود تا زمینه برای حضور احتمالی دانش آموزان در مدارس فراهم شود.