زمان : 06 مهر 1400 - 12:56
شناسه : 168236
بازدید : 4484
ساختمان مدرسه معارف میبد در انتظار خیر ساختمان مدرسه معارف میبد در انتظار خیر حسین فلاح فرماندارمیبد در بازدید از مدرسه معارف شهرستان و خدا قوت به حجت‌الاسلام عباسعلی قدرتی مدیر این مدرسه در تغییر و تحول در حوزه عمرانی گفت: برای ادامه احداث ساختمان جدید مدرسه معارف نیازمند حضور خیران هستیم.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، فرماندارمیبد بابیان اینکه مدرسه معارف شهرستان میبد از آغاز فعالیت، مهد افراد بااستعداد و اثرگذار در عرصه‌های فرهنگی و سیاسی و اجتماعی بوده است افزود: امروز هم دانش آموزان متعهد و مؤمن در این مدرسه مشغول تحصیل‌اند که در آینده جامعه مفید خواهند بود.

حجت اسلام قدرتی مدیر مدرسه معارف هم با تشکر از حضور فرماندار گفت: ساختمان جدید 6 کلاسه مدرسه معارف با 800 مترمربع زیربنا از اسفندماه شروع‌شده است و تاکنون یک میلیارد و 400 میلیون تومان از سوی خیر هزینه شده است.

قدرتی بابیان اینکه این ساختمان از 40 درصد پیشرفت فیزیکی برخوردار است افزود: برای اتمام این پروژه به‌شدت به کمک خیران نیازمندیم.

فرماندارمیبد در این بازدید قول مساعد داد تا با رایزنی با چند خیر پا به کار، این پروژه ادامه و به سرانجام برسد.

در حال حاضر 175 دانش در مدرسه معارف شهرستان میبد و در ساختمان قدیم که 150 میلیون تومان برای تعمیر آن از سوی اولیا و خیران هزینه شده است مشغول تحصیل‌اند.

کمبود یک نیروی آموزشی از دیگر مشکلات مدرسه معارف میبد بود که قدرتی به آن اشاره کرد.