زمان : 29 Mehr 1400 - 19:56
شناسه : 168749
بازدید : 3248
قانون باید به نفع مردم تفسیر شود استاندار یزد: قانون باید به نفع مردم تفسیر شود استاندار یزد: هیچ قانونی نباید به مدیر اجازه دهد از حل مشکلات مردم سرباز بزند.

به گزارش یزدفردامهران فاطمی در نشست با صنعتگران استان که در محل شرکت کابل‌های شهید قندی برگزار شد، رشد و توسعه استان را در گرو حمایت از تولید و صنعت دانست و گفت: مدیران نسبت به رفع مشکلات صنعت استان توجه ویژه‌ای داشته باشند.

وی افزود: صنعتگران و اصحاب سرمایه استان از لحاظ علمی و تجربی از شایسته‌ترین و بارزترین افراد در سطح ملی هستند و باید دغدغه این قشر در برنامه ریزی‌ها مورد توجه قرار گیرد.

استاندار یزد تصریح کرد: حل بخش زیادی از مشکلات به مجموعه مدیریت و حاکمیت داخل استان مرتبط است. ما باید خودتحریمی در استان نداشته باشیم و این یک شعار نیست بلکه مساله‌ای کاملا جدی به شمار می‌آید.

فاطمی ادامه داد: هر مساله‌ای که در داخل استان در حد مقدورات باشد موظف به حل آن هستیم. هیچ قانونی نباید به مدیر اجازه دهد از حل مشکلات مردم سرباز بزند و هر جا قانون دو پهلو باشد باید به نفع مردم، کارآفرین و صنعتگران تفسیر شود.

وی تأکید کرد که رفع موانع تولید سبب دلگرمی تولیدکنندگان و روشن ماندن چراغ تولیدی‌ها و کارخانه‌ها می‌شود.

تعدادی از صنعتگران و سرمایه گذاران استان هم در این نشست درخواست خود را در خصوص تامین مواد اولیه و نقدینگی و حل مشکلات حوزه گردشگری و صادرات کالا و عدم هماهنگی بین دستگاه‌ها مطرح کردند.