در مراسمی با حضور استاندار یزد، رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح، نماینده مردم مهریز، بافق، ابرکوه، خاتم، مروست و بهاباد در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی کلنگ احداث پروژه ایست و بازرسی شهید مدنی به زمین زده شد.

دکتر مهران فاطمی در حاشیه آئین کلنگ زنی ایست و بازرسی شهید مدنی، جابه جایی ایستگاه فعلی را یکی از مطالبات دیرینه مردم شهرستان مهریز دانست و گفت: با وجود پیگیری های متعدد استان جهت جابه جایی این ایستگاه در گذشته اما زمانبری و سختی های اخذ مجوز سبب طولانی شدن این پروسه شده بود که در جریان سفر رئیس قوه قضائیه در استان و حضور رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح در شهرستان مهریز، این موضوع در شورای قضایی مطرح و مصوب شد.

وی ضمن قدردانی از پیگیری مجددانه حجت الاسلام پورخاقان از زمان سفر اخیر خود به استان تاکنون، برای فراهم سازی مقدمات اجرای این پروژه، اظهارداشت: خوشبختانه در پرتو پیگیری مستمر ایشان مجوزهایی که اخذ آن ها نیازمند پیگیری در طول چندین سال بود، در کوتاه ترین زمان ممکن صادر شد.

استاندار یزد در پایان به اهتمام جدی استان جهت تامین منابع مالی مورد نیاز برای آغاز عملیات اجرایی پروژه مذکور اشاره و خاطرنشان کرد: امید است  تا هفته فراجا سال آینده بخش عمده ای از عملیات اجرایی این پروژه را به سرانجام برسانیم.

  • نویسنده : یزدفردا
  • منبع خبر : خبرگزاری فردا